fbpx

Karantino metu bendraujame nuotoliniu būdu

Skleiskime Viltį

Mielieji, 

laikomės vyriausybės nurodymų, todėl bažnyčios bendravimas vyksta nuotoliniu būdu. 

Tiesioginę pamaldų transliaciją kviečiame stebėti sekmadieniais 14.00 val.

***

Pastarosiomis dienomis pasaulyje viskas keičiasi kas valandą. Žmonėms smalsu, kas bus toliau, ką turėtume daryti ir ką tai reikš ateinantiems mėnesiams. Visi šie klausimai yra pagrįsti.

Jums tyrinėjant ir ieškant atsakymų, norime jus padrąsinti. Žinome, kad šios aplinkybės nenustebino Dievo ir, jei mes žvelgsime į Dievą, Jis padrąsins, pasirūpins ir saugos.

Kokia turėtų būti mūsų reakcija?

1. Tikėjimas

Dievas tebėra Viešpats! Dievas nori, kad mes veiktume vedini ne  baimės, o tikėjimo.

2. Malda

„Artinkitės prie Dievo, ir Jis artinsis prie jūsų“ (Jokūbo 4,  8a). Nors melstis ir artintis prie Dievo visada yra gerai, tačiau dabar yra ypatingas laikas maldai. Melskimės už šalies vadovus, už gydytojus ir medicinos personalą, viruso pašalinimą (Daugiau apie maldos temas rasite bažnyčios facebook pauslapyje čia).

3. Išmintis

Išmintis padeda mums žinoti, ką, kada ir kaip daryti. Mums visiems reikalinga Viešpaties išmintis. Mums reikalinga išmintis rūpinantis savo namiškiais, bendraujant su bendradarbiais, tiesiog  judant į priekį. „Jei kuriam iš jūsų trūksta išminties, teprašo Dievą, kuris visiems dosniai duoda ir nepriekaištauja, ir jam bus suteikta“ (Jokūbo 1, 5). Prašyk Dievo šios išminties ir Jis dosniai duos.

4. Viltis

Nors nežinome, kiek tai tęsis, žinome, kad tai tebus sezonas.  Su Dievu visada yra Viltis! „Taigi vilties Dievas jus, gyvenančius tikėjimu, tepripildo visokių džiaugsmų ir ramybės, kad Šventosios Dvasios galybe būtumėte pertekę vilties” (Romiečiams 15, 13).

5. Būkime bažnyčia

Būkime šviesa šiam pasauliui! Nors daug prarandame negalėdami fiziškai susirinkti pamaldoms, tačiau atsiveria galimybės: artimiausiomis dienomis galime dalintis tikėjimo, vilties ir meilės žinia su tais, kurie jaučia nerimą ir baimę. Viena dažniausių Šventojo Rašto pavedimų yra „nebijoti“. Dievo galia ir šlovė per šį laiką gali būti didžiausias išgydymo, vilties ir šviesos šaltinis.

Žvelk į Viešpatį ir Jis suteiks tau ramybę ir stiprybę!